Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Avni Aker'de zorlu randevu

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Avni Aker'de zorlu randevu Imgleft500/500Avni Aker'de zorlu randevu Emptybarbleue  (500/500)

Avni Aker'de zorlu randevu Empty
MesajKonu: Avni Aker'de zorlu randevu   Avni Aker'de zorlu randevu EmptyPaz Ocak 24, 2010 8:22 am

Avni Aker'de zorlu randevu Ts-sevinc4-20508_501
Bordo-Mavililer ikinci yarıyı bugün Sivas sınavıyla açıyor. Taraftarlar da yeni transfer Gutierrez'i dört gözle bekliyor. Kolombiyalı golcü ise hocasına, Ben hazırım mesajı gönderiyor.

Trabzonspor, Süper Lig'in ikinci yarısının ilk maçında sahasında Sivasspor'u konuk edecek. Zorlu mücadele öncesi Bordo-Mavililer'de herkes hem takımın ortaya koyacağı futbolu hem de yeni transfer Teofilo Gutierrez'in performansını merak ediyor. Teknik direktör Şenol Güneş'in, Guiterrez'i oyuna sonradan dahil edeceği öğrenildi. Dün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlenen törende 3.5 yıllık sözleşmeye imzasını atan 25 yaşındaki golcü, Sivas maçı benim için çok farklı bir başlangıç olacak. Trabzonspor'un benim için yaptığı büyük fedakarlıklar karşısında, elimden gelenin en iyisini yapacağım. Bu sözü kampta takım arkadaşlarıma da vermiştim açıklamasını yaptı. 19 numaralı formasıyla basın mensuplarına pozveren Gutierrez, Kamp dönemine gelmem benim işimi kolaylaştırdı. Arkadaşlarım beni sahiplendiler. Yönlendirmeler yaptılar. Teknik direktörümüz de farklı bir zihniyete sahip. Bunu ilk günden itibaren fark ettim. Bu da futboluma olumlu yansıyacaktır. Hazır durumdayım dedi.

Güneş'le özel görüştü...
Yaşadığı hava değişiminin etkilerini üzerinden atmaya çalışan Kolombiyalı golcüyle teknik direktör Şenol Güneş'in özel bir görüşme yaptığı ve, Camia senden çok şey bekliyor. Senin de yeteneklerin ortada. Bu takıma çok şey katacağından hiç kuşkum yok. En kısa zamanda takıma katkı sağlayacaksın dediği öğrenildi.

TRABZONSPOR
Onur
Ömer Aysan
Giray
Egemen
Cale
Serkan
Selçuk
Colman
Engin (Engin)
Alanzinho
Umut