Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Dos Santos İmzaladı

2 posters
YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Dos Santos İmzaladı Imgleft500/500Dos Santos İmzaladı Emptybarbleue  (500/500)

Dos Santos İmzaladı Empty
MesajKonu: Dos Santos İmzaladı   Dos Santos İmzaladı EmptyCuma Ocak 29, 2010 4:17 pm

Dos Santos İmzaladı Dos-santos-20633_501
Galatasaray'ın, İngiltere Premier Lig takımlarından Tottenham Hotspur'dan sezon sonuna dek kiraladığı 21 yaşındaki Giovani Dos Santos Ramirez düzenlenen törende Florya Metin Oktay Tesisleri Turgay Vardar Basın Odası'nda resmi sözleşmeyi imzalıyor.

Dos Santos, "Barcelona'da alt yapıda oynadığım için adaptasyon problemim yoktu. Sonra İngiltere Premier Ligi'ne Tottenham'a transfer oldum. Zor bir lig, hoca ile anlaşmam zor oldu. Şimdi Galaytasaraydayım. Önemli olan da bu. Rijkkard babamla konuştu. Rijkaard ile çalışacağım için çok mutluyum. Rijkaard'ın ne istediğini iyi biliyorum. Sahada neler ister, nasıl bir oyun analyışından takımı oynattığını iyi biliyorum." dedi.

Genç futbolcu oynayacağı mevkii ve A.Madrid hakkında "Genelde kanatlarda oynamaya alıştım. Bu teknik direktörümüzün vereceği bir karar. Forvet oynamamı isterse tabii bu bölgede de oynayabilirim. Öncelikle Bolivya hazrılık maçında Avrupa'da oynayan takımlardaki oyuncular gitmiyor. Bu konuda bir sıkıntı yok. Atletico madrid zor bir rakip ama o maçlarda oynayacağım için çok mutluyum ve elimden geleni yapacağım" dedi.

Dos Santos havaalanında karşılanması ile ilgili, "Taraftarın beni bu şekilde karşılması benin için çok gurur verici, bir olaydı. Çok şaşırdım. Onların bu sevgisi için teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

Eski Galatasaray futbolcusu Reha Eken, Dos Santos'a Galatasaray'da bu sezon giyeceği 30 numaralı formayı verdi. Meksikalı oyuncu daha sonra ise basına poz vererek, kendini sarı-kırmızılı formaya bağlayan re resmi sözleşmeyi imzaladı.
uA'1905
Administrator
Administrator
uA'1905

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Dos Santos İmzaladı Imgleft500/500Dos Santos İmzaladı Emptybarbleue  (500/500)

Dos Santos İmzaladı Empty
MesajKonu: Geri: Dos Santos İmzaladı   Dos Santos İmzaladı EmptyCuma Ocak 29, 2010 10:16 pm

YETER 'HALDUN' YETER (AMA YETMEZ DAHA FAZLA DAHA ÇOK)(AMA BU SENE KESİN BU KADROYLA BİZ ŞAMPİYONUZ)(fenevde OLSA OLSA ŞAMPUAN OLUR)Dos Santos İmzaladı D:\MİSsSs\cooltext426705280

Dos Santos İmzaladı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dos Santos ile anlaşıldı
» Dos Santos şok etti!
» Dos Santos gidici
» Giovani Dos Santos Ramirez Galatasaray'da
» Dos Santos un Galatasaray TV ye Verdiği Röportaj