Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Sayın Adminlerimize Sesleniyorum

4 posters
YazarMesaj
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

Rep Gücü : 14

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft100/100Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (100/100)

Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Empty
MesajKonu: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:15 pm

Online olan sayın adminlerin dikkatine Şu imza Olayını bird türlü çözemedim lütfen yardım edin birde febeliler sayfamızı hackliceklermiş öle diolar ama ben varken bişi yapamazlar benden başka hackten anlayan mustifix var galiba :..a
https://www.facebook.com/ualokum
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft500/500Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:19 pm

kim ben mi hackten anlıyom Very Happy yok kardeş valla çok meraklıyımda bi türlü öğrenemedim şu hack i (: Ayrıca merak etmeyin o ezikler hiçbişey yapamazlar Wink imza sorununa gelince sorununuzu biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim
[ hsndmn ]
Kurucu
Kurucu
[ hsndmn ]

Rep Gücü : 36

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft1000/1000Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:25 pm

Hackliyecekleri Bekleriz Wink Konuda Yanlış Yerde Taşıyorum...
https://antifebe.forum.st
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft100/100Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:39 pm

mesala adanalıdaki messi için ne yapmalıyım mesala yorum yazıyorum imza eklemek için bir şeye basmalımıyım ?
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft500/500Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:42 pm

Öncelikle Profil>>>>Seçenekler>>>Her zaman imzamı ekle : Evet yapın sonra,

Profil>>>>İmza buraya girerek imzanızı ekleyebilirsiniz
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:49 pm

Çok Teşekkür Ederim Sayfamın Adminleri bu fenevlilere dikkat edin o şerefsizlerde iyi hackerler var yardim lazim olursa mesaj atarsınız yine tesekkürler
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:52 pm

Pehhh..onlarda varda bizde yok mu ? Facebookta 2.575.000 kişiden elbet birkaç yüz kişi hack biliyodur dmi Wink
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:54 pm

hack bilmek önemli deil hacklemek mesela Very Happy
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:56 pm

Bilen adam hackler işte (:
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 7:58 pm

İkisi Çok Ayrı Konular Sayfamın Admini Smile
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 8:00 pm

Ya bak şimdi Facebook Galatasaray Offical Fan Page nin 2.575.000 hayranı var ve bu 2.575.000 kişinin hepsi de Galatasaray için birşey yapmaya hazır Wink bu 2.575.000 kişinin içinde elbet hackerler vardır ve dediğim gibi hepside Galatasaray için birşey yapmaya hazır Wink yani febeliler sitemize birşey yaparsa en iyi şekilde karşılığını veririz Wink
dowerpower
Süper Moderatör
Süper Moderatör
dowerpower

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Şub. 07, 2010 8:18 pm

Smile tamam kardes serhat demir fln var haklisin Very Happy
Memalix
Administrator
Administrator
Memalix

Rep Gücü : 2

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft0/0Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyCuma Mart 19, 2010 6:54 pm

Ben hack biliyorum. Bu sistem bedava olduğu için kolaylıkla hacklenebilir. Size tavsiyem hemen yeni bir intenet adresi almak ( paralı ) . İsterseniz size bu konuda yardımcı olabilirim. Ben hack, host, cs1.6, rap, djlik vs. her türlü konuda yardımcı olabilirim. İsteyen bana mail atabilir, veya internet adresimi ziyaret edip benimle irtibata geçebilirler.
[ hsndmn ]
Kurucu
Kurucu
[ hsndmn ]

Rep Gücü : 36

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Imgleft1000/1000Sayın Adminlerimize Sesleniyorum Emptybarbleue  (1000/1000)

MesajKonu: Geri: Sayın Adminlerimize Sesleniyorum   Sayın Adminlerimize Sesleniyorum EmptyPaz Mart 21, 2010 10:58 pm

Tam Tersi site ücretsiz olabilir yetkinforum şirket olduğu için hackleme şansı 1000 1 dir anca yetkilileri gelir siteyi kapatır yada admin hesablarını hacklerler başkada bişi olmaz bunun içinde fazla korkmayın Wink
https://antifebe.forum.st

Sayın Adminlerimize Sesleniyorum
1 sayfadaki 1 sayfası