Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

"Genel kurul beni seçmezse..."

YazarMesaj
uA'1905
Administrator
Administrator
uA'1905

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Genel kurul beni seçmezse..." Imgleft500/500"Genel kurul beni seçmezse..." Emptybarbleue  (500/500)

"Genel kurul beni seçmezse..." Empty
MesajKonu: "Genel kurul beni seçmezse..."   "Genel kurul beni seçmezse..." EmptyÇarş. Mart 10, 2010 2:44 pm

"Genel kurul beni seçmezse..." 9764_B_adnanpolat006

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, 27 Mart’ta yapılacak seçim kongresi öncesi üyeleri bilgilendirmeye devam ediyor.

Dedeman Otel’de Başkan Yardımcısı Ali Haşhaş’ın organize ettiği ve yaklaşık 150 kongre üyesinin katıldığı gecede Polat, “Kulüp içinde iki başkan hariç herkesi (Özhan Canaydın-Faruk Süren) barıştırdım. G.Saray etiğine uygun bir yarış olacağını umuyorum. Genel kurul beni seçmezse diğer başkana yardım etmeye her zaman hazırım” diye konuştu.

Dereağzı’nda oynanan A2 maçında Galatasaray Bayrağı’nın göndere çekilmemesinin şikayet edilmesi üzerine ise Polat, sorumluların gerekli cezayı alması için çalışacağını söyledi.

Engellilere yardım için 15 Mart’ta aralarında Sezen Aksu ve Ajda Pekkan gibi sanatçıların da katılacağı bir gece organize edeceklerini söyleyen Galatasaray Başkanı’nı dinleyenler arasında Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve eski yöneticilerden Ali Dürüst de vardı. Şener ve Sarıgül, Polat’ın yeniden seçilmesini arzu ettiklerini söylediler.

Adnan Öztürk’ten destek!

Polat, sürekli olarak kendilerini kıskandığını söyleyen Şener’e takılarak, “Ali Sami Yen’in çimlerini 4-5 ay sonra pazarlamaya başlıyoruz” dedi.

Bu arada otelin aşçısı olan Adnan Öztürk isimli vatandaş ilgi odağı oldu.

Öztürk seçimde gönlünün Adnan Polat’tan yana olduğunu söyledi. Diğer taraftan bugün yapılacak aylık divan toplantısında Adnan Polat ve Adnan Öztürk projelerini anlatacaklar

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yıllık Olağan Genel Kurul Yapılıyor
» Genel grevdeki Galatasaray
» Beni unutun!
» Baba Beni Uefa'ya Gönder :)
» Ağam Bunlar UltrAslan Senide Yakar Beni de...