Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

'İspat etsinler, bırakırım'

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
'İspat etsinler, bırakırım' Imgleft500/500'İspat etsinler, bırakırım' Emptybarbleue  (500/500)

'İspat etsinler, bırakırım' Empty
MesajKonu: 'İspat etsinler, bırakırım'   'İspat etsinler, bırakırım' EmptyÇarş. Mayıs 19, 2010 3:10 pm

'İspat etsinler, bırakırım' Rustu-manu-23123_501
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, rakipleri arayıp "Fenerbahçe'yi yenin" dediğini öne sürdüğü Rüştü Reçber'den bomba gibi yanıtlar geldi.
Açıklamaları dışarıda olduğu için başka ağızlardan duyduğunu ifade eden Rüştü; "20 yıldır futbolun içindeyim. Kendi takımlarımda da diğer takımlarda da çok arkadaşım var. Kasımpaşa, Ankaragücü, Trabzonsporlu oyuncuları aradığım iddia ediliyor. Böyle bir şey varsa ispat etsinler. Bunu ispat ederlerse de futbolu yarın bırakırım. Fenerbahçe camiası yanında bir kum tanesiyim. Bir şampiyonluğu engelleyecek ne gücüm, ne kuvvetim vardır. Ne maddi, ne manevi anlamda. Kimseyi ilgilendirmez özel konuşamalarım. Ama bunu yaparken Fenerbahçe'nin şampiyonluğunu engellediğim söyleniyorsa bir şekilde bunun hesabını hukuki yollardan vermek zorundalar" dedi.

Ne maç öncesi, ne maç sonrası kimseyi aramadığını belirten Rüştü; "Başka takım aleyhine de bunu yapmam, Fenerbahçe için de... Trabzonspor'dan da, Kasımpaşa'dan da arkadaşlarım var. Ama sürekli sohbet ettiğim insanlar da değil. Fakat bunları arayıp; 'Fenerbahçe'yi yenin, lütfen böyle olsun' gibi bir şey demem, motive etmem söz konusu bile değildir" ifadesini kullandı.

Rüştü şöyle devam etti: "Eğer böyle bir şey varsa, ispat edilmek zorunda. Bu büyük bir ithamdır. Ben büyük bir zan altında kalıyorum. Beni Fenerbahçe camiası ve Türk futbolu iyi tanır. Ben böyle bir şeyle lekelenmeyi kabul etmem ve hakkımı da hukuki şekilde ararım" dedi.

'İspat etsinler, bırakırım'
1 sayfadaki 1 sayfası