Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD Imgleft500/500Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD Emptybarbleue  (500/500)

Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD Empty
MesajKonu: Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD   Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD EmptyPerş. Mayıs 20, 2010 10:57 am

Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD 31979_413767964792_119539769792_3931492_4936063_n
Valencia'nın, David Villa'yı Barcelona'ya satması sonrası kulübün taraftar sitelerinden birinin "Villa'nın yerine hangi golcüyü istersiniz?" diye yaptığı anketi Türk taraftarlar istila etti.

Gün içinde bu anketi farkedip internet forumlarında organize olan Fenerbahçeliler, bir Valencia taraftarı gibi, takımdan ayrılmasını istedikleri Güiza'yı oy yağmuruna tutup listenin ilk sırasına taşırken; durumu haber alan Galatasaray ve Beşiktaş taraftarları da siteye akın etti ve organize bir biçimde anketteki 'diğer' seçeneğini tıkladı.

Bu sayede ankette 'diğer' şıkkı açık ara ön plana çıktı. Gece geç saatlerde ise yoğunluk nedeniyle sitenin anket linkinin çalışmaması da dikkat çekti.

KAYNAK: Sabah

Şaka Gibi Anket...Koptum ya xD
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chatteki Cinsiyet Karmasalari ( Muhtesem ya Koptum )+16 :D
» Mourinho'yu şaşırtan anket
» Anket.! Sayfamızın Bannerin (Resmi) Değiştirilsin Mi?
» Lider gibi oynayın
» Servet gidici gibi