Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Luca Toni: "Roma'ya gideceğim"

YazarMesaj
deja.wuu
Administrator
Administrator
deja.wuu

Rep Gücü : 8

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Luca Toni: "Roma'ya gideceğim" Imgleft0/0Luca Toni: "Roma'ya gideceğim" Emptybarbleue  (0/0)

Luca Toni: "Roma'ya gideceğim" Empty
MesajKonu: Luca Toni: "Roma'ya gideceğim"   Luca Toni: "Roma'ya gideceğim" EmptySalı Ara. 29, 2009 1:03 am

Luca Toni: "Roma'ya gideceğim" Luca-toni-6

Bayern Münih takımında gözden düşen Luca Toni, yakın bir arkadaşının iddiasına göre ocak ayında Serie A takımlarından Roma'ya transfer olmak istiyor.

La Gazzetta dello Sport'un haberine göre 32 yaşındaki tecrübeli golcü Hollandalı teknik adam Louis van Gaal'in gözünden düştükten sonra Bayern Münih kulübü İtalyan golcünün gitmesine izin verdi.

Basında yer alan iddialara göre Luca Toni Roma ile mümkün olduğu kadar kısa zaman içerisinde sözleşme imzalamak istediğini söyledi. Toni şu sözleri kaydetti: "Bekleyemem. Şuan bitmiş bir anlaşma yok. Şuan sadece Roma'ya katılmak ve futbol hayatımı orada bitirmek istiyorum."

Eğer önümüzdeki hafta yeni bir anlaşma gerçekleşirse, Roma kulübü 2 ocak tarihinde Luca Toni'yi basının karşısına çıkarmayı düşünüyor.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "İyi para verilirse Sercan'ı satarız"
» "Şovu değil gollerimi düşünüyorum"
» "Genel kurul beni seçmezse..."
» "Galatasaray Premier Lig takımı gibi"
» "KRKİC, RİJKAARD'IN YANINA GİDEBİLİR"