Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM"

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM" Imgleft500/500Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM" Emptybarbleue  (500/500)

Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM" Empty
MesajKonu: Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM"   Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM" EmptyCuma Ocak 22, 2010 4:40 pm

Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM" Joe-20480_501
Jo, sağlık kontrolünden geçti

Galatasaray'ın Manchester City'den transfer ettiği Brezilyalı golcü oyuncu Jo, bu gün sabah saatlerinde sağlık kontrolünden geçti.

Galatasaray'ın, İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City'den sezon sonuna kadar kiraladığı Brezilyalı Joao Alves De Assis Silva bu gün sabah saatlerinde Bakırköy Acıbadem hastanesinde sağlık kontrolünden geçti.

"BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM"

Öte yandan Galatasaray'ın yeni transferi Joao Alves De Assis Silva, sarı-kırmızılı ekibe gelmiş olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City'den kiralanan Brezilyalı oyuncu, Galatasaray TV'ye yaptığı açıklamada, "Burada olduğum için çok mutluyum. Çok önemli bir ekibe geldim. Sadece Türkiye değil, dünya çapında bir kulübe geldiğimin farkındayım" dedi.

Sarı-kırmızılı taraftarların havalimanında kendisini karşılamasıyla ilgili olarak, "Dürüst olmam gerekirse, futbol hayatımda böyle bir ilgi görmedim" ifadesini kullanan Jo, transferi için, "Çok çabuk gelişti ve düşünmeme gerek kalmadı. Galatasaray gibi bir ekipten teklif alınca, hemen gerçekleşti. Galatasaray'ın büyüklüğünü biliyordum. Elinde bulundurduğu kadrosunda önemli milli oyuncuları, İspanya'da çalışmış çok önemli kariyere sahip teknik direktörü var. Bu tip etkenler önemliydi benim için. Frank Rijkaard benim için çok önemli bir isim. Böyle önemli bir isimle çalışacağımdan dolayı memnunum" diye konuştu.

"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"

Joao Alves De Assis Silva, bir futbolcu olarak önemli özelliklerinin sorulması üzerine, kendisiyle ilgili yorum yapmasının zor olduğunu vurgularken, sözlerini şöyle tamamladı:

"Ceza sahası içinde tehlikeli olan bir oyuncuyum. Benim de kendimden beklentim gol atmak ve bunun için buradayım. Galatasaray formasıyla başarılı olacağıma inanıyorum. Gollerimi atıp Galatasaray taraftarını mutlu etmek istiyorum. Beklentinin çok büyük olduğunu biliyorum. Kimsenin şüphesi olmasın. Bu beklentiye cevap verebilmek için elimden gelen her şeyi yapacağım."

Jo : "BÖYLE BİR İLGİ GÖRMEDİM"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Genel kurul beni seçmezse..."
» "Galatasaray Premier Lig takımı gibi"
» BöYLe saçmaLık oLmaz ...
» 'Böyle devam edersen...'
» "KRKİC, RİJKAARD'IN YANINA GİDEBİLİR"