Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

"Kulüp kalmamı isterse..."

3 posters
YazarMesaj
uA'1905
Administrator
Administrator
uA'1905

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Kulüp kalmamı isterse..." Imgleft500/500"Kulüp kalmamı isterse..." Emptybarbleue  (500/500)

"Kulüp kalmamı isterse..." Empty
MesajKonu: "Kulüp kalmamı isterse..."   "Kulüp kalmamı isterse..." EmptySalı Nis. 06, 2010 1:28 pm

"Kulüp kalmamı isterse..." Jo79

Galatasaray'da sezon sonuna kadar kiralık olarak forma giyen Brezilyalı oyuncu Jo Alves, takımda kalmak istediğini belirtti.
Sarı-kırmızılı kulüp tarafından hazırlanan Galatasaray Dergisi'nin Nisan ayı sayısına açıklamalarda bulunan Jo Alves, gelecek sezon için planlarına değinirken, ''Ben kesinlikle Galatasaray'da kalmak istiyorum. Ama bu benim elimde değil. Sezon sonuna kadar buradayım. Sezon sonu Galatasaray kalmamı isterse, ben kesinlikle kalmak istiyorum. Çünkü burada çok mutluyum'' dedi.
Galatasaray'ın Brezilya'da tanınan bir takım olduğunu, Turkcell Süper Lig maçlarının Brezilya'da yayınlandığını anlatan Jo, kalitenin giderek yükseldiğini kaydederken, ''Yükselişte olan bir lig organizasyonu var. Hiç ummadığınız takım sizi yenebiliyor. Bu zaten bir lige dair en önemli kriter. Statları İngiltere ile karşılaştırmak için erken ama Rusya'ya göre çok daha iyi durumda. Bence bu da önemli, eğer standartlar artırılırsa, kalitenin daha da artacağını düşünüyorum'' ifadelerini kullandı.

-''TEK FORVET OYNAMAK SIKINTI YARATMIYOR''-

Galatasaray'da tek forvet olarak forma giymesiyle ilgili olarak, bunun kendisinde sıkıntı yaratmadığını dile getiren Brezilyalı oyuncu, ''Kesinlikle zorluk çekmiyorum. İngiltere'de de bu sistem geçerli'' dedi. Jo, sözlerini şöyle sürdürdü: ''Galatasaray'da Keita, Giovani, Arda gibi oyuncular var. Onların tamamlayıcı özellikleri beni daha çok rahatlatıyor. Çift forvet oynamayı tüm forvetler tercih eder. Çünkü herkes yanında birisinin olmasını ister. Ama ben iki sistemde de oynayabilirim. Ama artık futbol değişti. Forvetler de kaleciler gibi yalnız. Kaleci gol yenilince, forvetse gol kaçırınca eleştirilir. Yani eleştirilmesi daha kolay oyuncular. Ama bu durum da bende baskı yaratmıyor. Bu oyunun kuralı bu çünkü.''

-''MUTLAKA EKSİKLERİM VAR''-

Futbola bakış açısının, sürekli kendisini geliştirmek üzerine kurulu olduğunu anlatan Jo, mutlaka eksikleri olduğuna ve bunları tamamlaması gerektiğini belirtti.

Galatasaray'da her geçen gün daha iyi olduğunu söyleyen genç oyuncu, ''Adaptasyon problemi yaşayabilirdim ama başta Elano olmak üzere yerli ve yabancı tüm takım arkadaşlarım öyle bir problem yaşamama fırsat vermediler. Futbol mentalitemde dripling yapmak ve kaleye yaklaşınca şut çekmek var. Şu ana kadar Galatasaray forması altında bunu çok iyi yapamadım. Ama burada bir sakatlık yaşadım ve bu durum beni sekteye uğrattı. Ama sezonun bitmesine daha var. Kritik maçlara çıkacağız. Ben de her geçen gün daha iyi olacağımı düşünüyorum'' şeklinde görüş belirtti.
Kaynak: Anadolu Ajansı
uAntaLyao7
Süper Moderatör
Süper Moderatör
uAntaLyao7

Rep Gücü : 6

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Kulüp kalmamı isterse..." Imgleft0/0"Kulüp kalmamı isterse..." Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: "Kulüp kalmamı isterse..."   "Kulüp kalmamı isterse..." EmptyÇarş. Nis. 07, 2010 9:39 am

Kalmasın ya bizim böyle ruhsuz futbolcuyla işimiz olmaz bize paraya bürünmüş futbolcu değil yüreğini ortaya koyacak futblcu gerek siz sahada METİN gibi oynayın biz tribünde ALPASLAN olmassak namerdiz..!
zoso
Üye
Üye
zoso

Rep Gücü : 0

MesajKonu: Geri: "Kulüp kalmamı isterse..."   "Kulüp kalmamı isterse..." EmptyPerş. Nis. 08, 2010 2:10 pm

tabi kalmak ister.. en önemli maçları kaybettikten sonra bile "evde parti yaptılar" ve "komşuları gece yapılan gürültülerden şikayetçi" diye haber oluyorsan demek ki keyfin yerindedir...

ismi ne olursa olsun, isterse çok büyük topçu olsun; galatasaray ruhunu ve formasının ağırlığını benimseyememiş oyuncu istemiyoruz.
uAntaLyao7
Süper Moderatör
Süper Moderatör
uAntaLyao7

Rep Gücü : 6

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Kulüp kalmamı isterse..." Imgleft0/0"Kulüp kalmamı isterse..." Emptybarbleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: "Kulüp kalmamı isterse..."   "Kulüp kalmamı isterse..." EmptyCuma Nis. 09, 2010 9:18 am

zosoya katıLıyorum..
uA'1905
Administrator
Administrator
uA'1905

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Kulüp kalmamı isterse..." Imgleft500/500"Kulüp kalmamı isterse..." Emptybarbleue  (500/500)

MesajKonu: Geri: "Kulüp kalmamı isterse..."   "Kulüp kalmamı isterse..." EmptyCuma Nis. 09, 2010 2:01 pm

bnde katıLıyorum çok iyi anLatmışsın zTN JO giderse gitsin NONDA'nın yerini tutamadı aMa yinede qoLLer aTTI 3 tane

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Genel kurul beni seçmezse..."
» "Galatasaray Premier Lig takımı gibi"
» "KRKİC, RİJKAARD'IN YANINA GİDEBİLİR"
» "G.Saray Toraman'ı istiyor"
» "İyi para verilirse Sercan'ı satarız"