Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Forumumuzdan Daha Kaliteli Yararlanmak İçin 2 Dakikanızı Ayırıp Üye Olunuz.Üye Olduktan Sonra Emailinize Gelen Aktivasyon Koduyla Üyeliğinizi Aktif Etmeyi Unutmayınız...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Çok YAKINDA Yepyeni Bir Tema ile Geliyoruz Sitemiz Baştan yenilecek ve Yönetici alımları olacaktır.

"Sakın Real'e gitme"

YazarMesaj
Mustifix
Administrator
Administrator
Mustifix

Rep Gücü : 33

AntiFebe
AntiFebe AntiFebe:
"Sakın Real'e gitme" Imgleft500/500"Sakın Real'e gitme" Emptybarbleue  (500/500)

"Sakın Real'e gitme" Empty
MesajKonu: "Sakın Real'e gitme"   "Sakın Real'e gitme" EmptyPerş. Ocak 21, 2010 11:48 am

"Sakın Real'e gitme"
Almanya Birinci Futbol Ligi (Bundesliga) takımlarında Bayern Münih'in Hollandalı oyuncusu Arjen Robben, takım arkadaşı Fransız Franck Ribery'ye İspanya'nın Real Madrid takımına transfer olmamasını tavsiye etti.
Robben, basın toplantısındaki açıklamasında, ''Tercih Ribery'nin, ancak burada kalacağını umuyorum. O burada büyük bir yıldız, ancak orada sadece diğerlerinden biri olacak. Bunun dışında iki kulüp da neredeyse aynı'' dedi.

Arjen Robben, Ribery'nin dizindeki sakatlığın geçmesinden ve bu hafta forma giyebilecek olmasından duyduğu memnuniyeti de dile getirdi.

Robben, 2 yıl Real Madrid forması giydikten sonra geçen yaz 24 milyon avroya Bayern Münih'e transfer olmuştu.

Real Madrid, Bayern Münih ile 2011'e kadar sözleşmesi bulunan 26 yaşındaki Ribery'yi transfer etmek için çalışmalarını bir süredir sürdürüyor.

"Sakın Real'e gitme"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Şovu değil gollerimi düşünüyorum"
» "Genel kurul beni seçmezse..."
» "Galatasaray Premier Lig takımı gibi"
» "KRKİC, RİJKAARD'IN YANINA GİDEBİLİR"
» Luca Toni: "Roma'ya gideceğim"